דלתות מתרוממות

 

דלתות מתרוממות - זה מה שאתה צריך

 
בעל מוסך? בעל מחסן? בעל חניה פרטית? איך זה שעדיין אין לך דלתות מתרוממות?
 
צור קשר עוד היום עם אבי שערים אוטומטיים - וקבל הסבר מלא על יתרונות מוצר זה,
תועלת מקסימלית תפיק ממוצר זה - מובטח!!!
 
אבי שערים אוטומטיים מתמחה בייצור שערים מתרוממים על פי דרישות הלקוח. ברשות החברה שערים מתרוממים מוכנים במידות סטנדרטיות, המתאימות להתקנה במפתחי חניות, מחסנים, מוסכים וכד'. כמו כן ניתן לייצר דלתות מתרוממות על פי המידות הדרושות, ובהתאמה אישית להעדפות העיצוריות שלכם.
 

סוג נוסף של שערים חשמליים

 
הן שייכות לקטגוריה הכללית שערים חשמליים. אמנם, אכן מדובר בשערים אוטומטיים, אולם לא בשערים סטנדרטיים שנוסעים על מסילה לאחד הצדדים או שנפתחים ככנף. דלתות מתרוממות, כשמן כן הן – שערים שמתרוממים כלפי מעלה. מדובר בפיתוח אמריקני ש"אומץ" על ידי ישראלים רבים, בעיקר כפתרון מצוין להגנה על המכוניות הפרטיות שלהם. שערים אלבה מגנים על המכונית הן מפני נזקי מזג האוויר והן מפני גניבות, ולכן מהוות מוצר מבוקש על ידי אנשים רבים שיש בבעלותם חניה פרטית. אלו עשויות ברוב המקרים מפלדה מגולוונת או מאלומיניום וגם הן, כמו שערים אוטומטיים אחרים, נפתחות מרחוק בלחיצה על כפתור השלט או בחיוג מהטלפון הנייד (כמובן שניתן להזמין גם כאלו בעלות פתיחה ידנית).
 

הסוגים השונים:

 

דלתות יחידה אחת –

 
דלתות מתרוממות העולות כלפי מעלה כיחידה אחת. מדובר בפלטה אחת שעולה כלפי מעלה כשהיא ישרה, ללא ליפוף או קיפול, אלא בהטיה. חשוב לציין שדלתות יחידה אחת ניתן להשיג במגוון עיצובים ובמבחר צבעים, וכן ליצור בהם פתחים או חלונות על פי הצורך. בנוסף, שערים אלה מבודדים מפני רעש וכן מפני קור וחום, ולכן מהווים פתרון מצוין לסגירת חניות או פתחי מבנים.
 

דלתות פנלים –

 
שערים הבנויים ממספר פנלים המחוברים באמצעות צירים מכופפים ומשתלבים באופן נהדר בחזית המבנה. דלתות מתרוממות מסוג זה נפתחות כלפי מעלה בצורה אנכית ("נאספות" כלפי מעלה כשהן מתקפלות במקומות בהם מותקנים הצירים), והן מצוידות בפסי סגירה המותקנים בתחתיתן ומונעות לחלוטין חדירה של לכלוך או של מים אל המתחם הסגור. העובדה שמדובר בדלתות המורכבות ממספר פנלים, מגבילה את אפשרויות העיצוב שלהן והן מגיעות אך ורק בעיצובים של פסים ושל קוביות. בנוסף, קשה יותר לפתוח בהן פתחים כגון דלתות וחלונות, ופתיחה של דלת שתאפשר מעבר אדם היא פעולה מאוד מסובכת וגם כזו שאינה מומלצת, משום שהיא פוגעת מאוד במראה הכללי של הדלת.

הבחירה בין שני הסוגים מתבצעת בדרך כלל על פי תנאי השטח. במקום שבו המדרכה צרה, מאוד לא מומלץ להתקין דלתות יחידה אחת, משום שאלה נפתחות בהטיה ועלולות להפריע למעבר הולכי רגל. לסגירת חניה כפולה במקביל, מומלץ להתקין דווקא דלתות פנלים שהן קשיחות יותר ולא מתעוותות כמו שעלול לקרות לדלתות יחידה אחת רחבות במיוחד. על מנת לבחור נכון, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שימליצו לכם על הדלת המתאימה ביותר לצורכיכם.
 
במקרה שתנאי השטח שלכם אינם מתאימים לאף אחד מהסוגים, חישבו האם אחד מהמוצרים הבאים יהיה טוב יותר עבורכם:
 
לקבלת ייעוץ והדרכה לבחירה נכונה -
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.